У Мережі показали кінець світу

Найдовше на Землі збережуться піраміди в Єгипті, Велика Китайська стіна і пам'ятник на горі Рашмор в США.

Ентузіасти з каналу #Mind Warehouse на відеохостингу YouTube представили ролик, що демонструє майбутнє Землі у разі, якщо на ній раптово зникнуть люди.

Запис несподіваного кінця світу використовує кадри з науково-популярних фільмів каналу National Geographic і виконаний в стилі серіалу "Життя після людей". При створенні цих творів режисери і сценаристи консультувалися з вченими та футурологами.

На представленому ролику показано, що після зникнення людей через кілька годин пропаде електрика, через пару діб затопить метро і підземні споруди, а до кінця місяця розпочнуться аварії на АЕС. Найдовше на Землі збережуться піраміди в Єгипті, Велика Китайська стіна і пам'ятник на горі Рашмор в США.

Вижити в умовах катастрофи цілком реально, якщо заздалегідь підготуватися до насувається лиха і не губитися в складних ситуаціях. На цьому наполягають автори посібників з виживання в умовах кінця світу.

Австралійський автор Вільям Мамфрі опублікував серію книг з порадами на всі випадки життя. Зокрема, він підготував рекомендації про те, як вижити при навалі агресивних інопланетян і перемогти розплодилися зомбі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: