Алергія на літні рослини. Що робити, щоб захиститися. Інфографіка Партнерський Матеріал

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Алергія на літні рослини. Що робити, щоб захиститися. Інфографіка

Боротьбу з сезонною алергією медики рекомендують починати взимку, коли алергену ще немає в повітрі.

Нежить, задуха, бронхіальна астма – ми усі живемо у столітті, де вершить алергія. Принаймні так каже Всесвітня організація охорони здоров'я. Від різних проявів цього захворювання потерпає вже третина українців, з них половина страждає на алергію саме від цвітіння рослин. Головні причини поширення такого захворювання – це, зокрема, погана екологія та неякісне харчування.

http://mamovediya.com.ua

На інфографіці нижче можна побачити графік цвітіння рослин, що містять пилок-алерген. Влітку це першою чергою злакові трави. Червень – це якраз їхня пора. Щоб полегшити протікання алергії – зверніть увагу на поради від лікаря.

 


*Перед застосуванням, читайте інструкцію до застосування спрею назального з морською водою "Пшик".

 

Алергія може стати найпоширенішим захворюванням на земній кулі. Спеціалісти стверджують, що через зміну обмінних процесів, імунної системи, організм інакше відповідає на алерген. Повного одужання досі ніхто не гарантує, а ускладнення прогресують. Українці у відчаї вдаються до експериментального лікування і ризикують власним здоров’ям.

 

 

Боротьбу з сезонною алергією медики рекомендують починати взимку, коли алергену ще немає в повітрі. Навесні та влітку радять дотримуватися простих, але дієвих правил. Ігнорувати симптоми алергії не можна, інакше звичайний алергійний риніт може обернутися бронхіальною астмою.

Наступна публікація