Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Андрій Мацола розповів про одне з найулюбленіших місць в Україні

Манявський скит все частіше називають "Українським Афоном".

У новому відеосюжеті проекту "Моя країна. Прекрасна і незалежна" за участю ведучого екстремального тревел-шоу "Світ навиворіт" на "1+1" Дмитра Комарова, ведучої "ТСН" Лідії Таран та засновника "Першої приватної броварні" Андрія Мацоли з недоступного для людських очей ракурсу показана унікальна пам'ятнка архітектури та колоритні природні пейзажі нашої країни.

На відео з висоти 500 метрів видно Свірзький замок на території Львівської області, "візитну картку" Карпат — озеро Синевир, а також мальовничі українські поля та степи.

У відеосюжеті мандрівник Дмитро Комаров зізнався, що його надихають безкрайні простори українських степів, а телеведуча "ТСН" Лідія Таран розповіла, якою вона бачить нашу країну:

"Україна – це любов, якою щедро обдаровує нас природа".

Засновник "Першої приватної броварні" Андрій Мацола відзначив майстерність народних умільців і мужність українців: "Україна, яку бачу я, – це край майстрів та героїв, земля мужності та мудрості".

Поза кадром український бізнесмен поділився історією про одне зі своїх найулюбленіших місць в Україні:

"В моїх улюблених Карпатах є місце, куди я обов'язково заїжджаю кожного разу, коли по роботі чи з сім'єю буваю на Івано-Франківщині. Це обитель українського православ'я XIII ст. – Манявський скит. Він не надто популярний серед туристів, хоча й даремно, проте добре відомий серед паломників – місце це непросте, за віки воно намолене сотнями тисяч людей".

Андрій Мацола розповів, що скит – аскетичне місце, де прийнято вести відокремлений від усього світу спосіб життя, проводити час у молитвах та роздумах про Бога, а ще займатися ремеслами. Він каже, що сьогодні Манявський скит все частіше називають "Українським Афоном", адже він був і залишається бастіоном православної віри українців, віри Володимирового хрещення, віри наших прадідів.

Нагадаємо, "Моя країна. Прекрасна і незалежна" партнерський проект "Першої приватної броварні" і каналу "1+1", в якому показані урбаністичні та природні пейзажі України, зняті з висоти 500 метрів в різні пори року. Часто це місця, зазвичай, недоступні для людських очей. Телеглядачі дізнаються маловідомі факти про Україну, про природні багатства, індустріальну спадщину і про людей, які живуть у країні. Відеосюжети транслюватимуться протягом року і завершаться до 25-ї річниці незалежності України. Також до цього часу можна буде побачити результати спільної діяльності українців, "Першої приватної броварні" та каналу "1+1" масштабну тревел-мапу країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції