Крупний сервіс знижок "Групон" закрив бізнес в Україні

На закриття української філії вплинула ситуація на світовій арені.

Крупний сервіс знижок "Групон" припиняє свою діяльність на території України з 25 січня поточного року. Про це повідомляє Forbes з посиланням на прес-службу компанії.

"Оскільки ми не бачимо можливостей для прибуткової діяльності в найближчому майбутньому, а також провівши ретельний аналіз українського ринку, ми вирішили припинити нашу діяльність в Україні, починаючи з 25 січня 2016 року. Тому ми з жалем повідомляємо, що в майбутньому ми не зможемо пропонувати нові акції на нашому сайті", - повідомили в прес-службі.

На інтернет-сторінці "Групон" також було опубліковано повідомлення для користувачів, в якому йдеться, що раніше придбані знижки активні та їх можна буде використовувати до зазначеної на них дати, або можна попросити повернути гроші за надану послугу.

Як стало відомо, "Групон" вже давно припинив розвиватися в Україні. За результатами третього кварталу 2015 року в країнах Європи ринок просів на 13%. У компанії заявили, що Україна була не головним їхнім завданням.

Також, на закриття української філії вплинула ситуація на світовій арені. Так, у вересні 2015 року компанія припинила свою роботу в Уругваї, Таїланді, Пуерто-Ріко, Тайвані, Філіппінах, Марокко та Панамі. А через два місяці закрилися ще чотири офіси в Норвегії, Данії, Фінляндії та Швеції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: