Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Матіос назвав дату проведення експерименту із підриву міномета "Молот"

Для цього Міноборони надало два екземпляри таких мінометів із тої ж заводської партії, що й той, який вибухнув на Рівненському полігоні.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що слідчий експеримент із підриву міномета "Молот" відбудеться 11 липня.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Причина проведення експертизи лише в середу 11.07.2018р.- експертам необхідно прибути на полігон, ознайомитися з наявними на цей час зібраними доказами та матеріалами кримінального провадження, а також визначитися щодо необхідної методики підриву/детонації двох наданих Міноборони екземплярів мінометів "Молот" з експериментом одинарного та подвійного заряджання, у стані із знятими та/або наявними запобіжниками, механізму дослідження хімічного складу стволів міномета, тощо", - заявив Матіос.

До уваги ЗМІ та окремих "керівників" досудовим розслідуванням трагедії вибуху міномету "Молот" Прочитавши новину про "...

Опубліковано Анатолієм Матіосом Понеділок, 9 липня 2018 р.

За його словами, Міністерство оборони надало два міномети з тої ж заводської партії, як і той, що вибухнув на Рівненському полігоні.

Як повідомлялося, у п’ятницю 6 липня під час тактичних навчань 128-ї бригади на полігоні біля Рівного розірвався міномет "Молот". Троє військових загинули на місці, дев’ятеро зазнали поранень. Найтяжчих, двох закарпатців та одного бійця з Дніпропетровщини, того ж дня перевезли до Львова – вони досі в реанімації військового шпиталю, попереду кілька операцій.

У військовій прокуратурі розглядають дві версії події: порушення безпосередньо військовослужбовцями правил проведення стрільб і поводження з мінометом та неналежний технічний стан самої зброї. Сам головний військовий прокурор Анатолій Матіос припускає, що вибух могло спричинити подвійне заряджання міномета. Посадовець вказує на ознаки службової недбалості: мовляв, відстань між мінометами була замала, а глибина окопів не відповідала нормативам.

ВідеоПричиною вибуху на Рівненському полігоні стало подвійне заряджання міномету - Матіос

На Закарпатті попрощаються із бійцями, які загинули на Рівненському полігоні. Це Валерій Тихановський, Дмитро Власов та Юрій Пишкар. Трагедія сталася у п'ятницю під час тактичних навчань 128-ї бригади - розірвався міномет "Молот". Троє військових загинули, дев'ятеро - отримали поранення. Хлопці - досі в реанімації військового шпиталя. 

Причиною вибуху на Рівненському полігоні стало подвійне заряджання міномету - Матіос

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції