Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцог та герцогиня Кембриджські похрестили свою третю дитину.

У Великій Британії похрестили третю дитину принца Вільяма і Кейт Міддлтон, принца Луї.

На важливій події були присутні найближчі родичі монаршої родини. Проте, королеви Єлизавети II із чоловіком принцом Філіпом на хрещенні правнука не було, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Маленький принц отримав одразу шість хрещених. Всі вони - давні друзі, а дехто з них - родичі Кейт Міддлтон і принца Вільяма.

Хрестини 2-місячного принца Луї тривали близько 40 хвилин. В цей видатний для Великої Британії день англійці вдруге побачили новонародженого спадкоємця престолу. Вперше маленького принца Луї люди зустріли в день його народження – 23 квітня під час виписки герцогині Кембриджської з госпіталю.

Відео Хрестини принца Луї відбулись без присутності Єлизавети ІІ

Сина принца Вільяма та Кейт Міддлтон охрестили у церкві Святої Марії Магдалини. Серед запрошених гостей – і принц Гаррі та Меган. 92-річна Єлизавета не змогла завітати на цю подію, адже зараз у неї дуже насичений тиждень.

Хрестини принца Луї відбулись без присутності Єлизавети ІІ

Видання Harper's Bazaar опублікувало цікаві факти про традиції хрещення британської монархії.

У королівській родині дітей хрестять в особливій купелі. Вона повністю срібна і нагадує квітку – лілію, так вона і називається – лілія. Купіль була виготовлена 178 років тому. У ній хрестили і саму королеву Єлизавету II.

Сорочка, в якій хрестили маленького принца Луї, пошита за зразком 1840 року. У цій сорочці хрестили 62 королівських нащадків, в тому числі, королеву Єлизавету II, принців Вільяма і Гаррі.

Проте 2004-го року старший кравець королеви зазначив, що вбрання занадто зношене, тому пошили його точну копію. У новій  сорочці хрестили двох старших дітей принца Вільяма і Кейт Міддлтон - Джорджа і Шарлотту.

Святу воду для хрещення принца доставили з річки Йордан.  Для хрестин його старших брата і сестри була використана теж вода з Йордану, в якій Святий Іоанн хрестив Ісуса. Згідно з даними BBC, для церемонії хрещення принцеси Шарлотти воду привозив особисто йорданський королівський двір.

Церкву, в якій хрестили принца Луї, може відвідувати кожен охочий. У Королівській каплиці Сент-Джеймсського палацу відбуваються регулярні недільні служби, доступні широкому загалу. Це місце з надзвичайно багатою історією. Саме тут відбулося вінчання королеви Вікторії і принца Альберта, тут же 1893 року відбулася церемонія одруження дідуся й бабусі королеви Єлизавети II - короля Георга V і королеви Марії. Під час Другої світової війни каплицю пошкодила бомба, але відтоді її повністю відновили.

Залиште свій коментар

Вибір редакції