Медведєв розповів, чого він хоче від українських судів

Медведєв розповів, чого він хоче від українських судів

Дмитро Медведєв / Фото: AFP

Президенту Росії не хочеться антиросійських рішень від українських судів.

Президент Дмитро Медведєв, який брав участь в економічному форумі в Донецьку разом з українським президентом Віктором Януковичем, відмовився говорити про своє ставлення до вироку екс-прем'єру України Юлії Тимошенко.

"Мене так навчили в університеті, що я намагаюся не коментувати судові рішення до набуття законної сили. Більше того, я виходжу з державного суверенітету України щодо всіх рішень, прийнятих владою", - заявив Медведєв на прес-конференції.

При цьому президент Росії висловив надію на те, що на Україні тріумфує правосуддя. "Щоб не було ні політичного, ні антиросійського виміру у вироків, - додав Медведєв. - Щоб у результаті тих чи інших актів суду не ставилися під сумніви зобов'язання".

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

МЗС Росії заявило, що вбачає антиросійський контекст у вироку Юлії Тимошенко. Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін заявив, що не розуміє, чому Юлію Тимошенко визнали винною і винесли обвинувальний вирок.

Читайте також:

Україна та Росія досягли газового компромісу

Товарообіг України та Росії досяг історичного максимуму

Янукович на годину усамітнився з Медведєвим

Повʼязані теми:

Наступна публікація