Мільйон гривень планується зібрати під час благодійного аукціону

Сьогодні українські митці не можуть знаходитись осторонь випробувань, що випали на долю нашої країни. 

27 лютого в Софії Київській відбудеться благодійний аукціон, мета якого — зібрати 1 млн грн на медичне обладнання для першого сучасного центру реабілітації хворих і поранених учасників АТО, який створюється місті Коломия Івано-Франківської області.

Сьогодні українські митці не можуть знаходитись осторонь випробувань, що випали на долю нашої країни. Вони прагнуть допомогти захистити Україну, підтримати бійців і вшанувати героїв. З цією метою була започаткована нова ініціатива — благодійна платформа "Арт-волонтер".

Основою представленої експозиції стали роботи написані під час пленеру, який проходив у грудні 2015 року у Гошівському греко-католицькому монастирі Чину св. Василія Великого. До проекту також долучились відомі українські митці, які передали свої авторські картини. Більшість учасників є заслуженими художниками України, лауреатами різноманітних мистецьких премій та відзнак, їх роботи зберігаються в музеях України і інших країн світу та приватних колекціях. Це понад тридцять авторів, серед них — Матвій Вайзберг, Петро Бевза, Михайло Демцю, Борис Єгіазарян, Сергій Дуплій та інші.

Співорганізаторами благодійного проекту стали Національний заповідник "Софія Київська", Благодійний фонд "Україна Інкогніта", Івано-Франківська облдержадміністрація, Долинська райдержадміністрація Івано-Франківської обл., Гошівський греко-католицький монастир Чину св. Василія Великого та видавництво "Мантикора". Проект реалізовується за підтримки Міністерства культури України, Опікунської ради НЗ "Софія Київська" та Івано-Франківського земляцтва в місті Києві.

Це лише перший етап великого проекту "Арт-волонтер", який започатковано на Івано-Франківщині, але про який вже знають в усьому світі.

Онлайн-трансляцію аукціону можна буде переглянути на сайті http://www.art-volunteer.com.ua/

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: