Сомалійські пірати захопили в полон 10 українських моряків

МЗС підтвердило, що до складу екіпажу захопленого 1 січня сомалійськими піратами автомобілевозу Asian Glory входять 10 українців. Дипломати координують роботу зі звільнення моряків

Міністерство закордонних справ України підтверджує інформацію про захоплення піратами британського судна Asian Glory, до складу екіпажу якого входять 10 громадян України.

Дипломатичними каналами отримано підтвердження, що до складу змішаного екіпажу (всього 25 осіб) входять громадяни кількох країн, серед яких – 10 громадян України, 8 громадян Болгарії, 5 – Індії та 2 – Румунії.

Справа визволення наших співвітчизників, які потрапили в полон до піратів, перебуває на контролі керівництва МЗС України, в Посольстві України у Великій Британії та в Департаменті консульської служби.

Судно, що вийшло 26 грудня з Сінгапура призначенням у порт Джедда (Саудівська Аравія), було захоплене в Індійському океані за 600 миль від узбережжя Сомалі.

Asian Glory має велику висоту надводного борту. Імовірно, пірати піднялися конструкціями кормової рампи (як вони свого часу взяли Faina) або примусили судно зупинитися обстрілом із гранатометів.

Cудно йшло під прапором Великобританії, компанія-оператор Zodiac Maritime Agencies Ltd (Лондон).

Як повідомлялося, захоплення судна Asian Glory сталося ввечері 1 січня. З керівництвом британської компанії телефоном зв`язався один із моряків, який розповів, що судно захопили.

Він уточнив, що всі члени екіпажу здорові. Пірати поки що не висунули жодних вимог.

Читайте також:

Сомалійські пірати захопили судно з українцями

Моряки з "Аріани" повернуться додому президентським літаком

Ратушняк вимагає від Ющенка оголосити війну Сомалі

Порошенко збирається страхувати українців від нападу піратів
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: