На Луганщину несподівано прийшла "велика вода"

Дата публікації
Перегляди
3944
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Луганщину несподівано прийшла "велика вода"

Луганщина потерпає від весняного паводку / Фото: chaspik.pp.ua

Дві річки розлилися, підтопивши десять сіл і селищ.

У Луганській області через весняний паводок виявилися підтопленими десять сіл і селищ.

Як пише "Сегодня", "велика вода" прийшла з річок Айдар і Деркул, які протікають через чотири райони області.

У Біловодському районі підтоплено п'ять населених пунктів: селище Біловодськ, села Первомайськ, Городище, Бараниківка та КСП "50 років Жовтня".

Три села страждають від паводку у Станично-Луганському районі - Герасимівка, Юганівка і Петрівка. У Старобільському та Новопсковському районах по одному населеному пункту: села Хворостянівка і Осикове.

"Гідрометеоцентр прогнозував, що паводок в Луганській області почнеться в кінці другої декади березня. За прогнозами, паводок буде вище, ніж в минулому році, але нижче норми", - повідомили в прес-службі ГУ МНС України в Луганській області.

В Луганській області створено спеціальний штаб з пропуску льодоходу та боротьби з повенями і паводками в 2012 році, куди можуть звертатися мешканці, якщо виникає загроза підтоплення їхнього житла.

"Оперативним штабом двічі на день проводиться моніторинг рівня води на водних об'єктах. Створені резерви дизельного палива, продуктів, питної води, плавзасобів. Проводяться роботи з розчищення русел річок", - розповіли в прес-службі обласного МНС.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3944
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація