На Волині 15 учнів отруїлися перцевим газом: що відомо

На Волині 15 учнів отруїлися перцевим газом: що відомо

Фото: pepperscale.com

Нині загрози життю та здоров’ю дітей немає.

У селищі Маневичі Волинської області 15 школярів потрапили до лікарні після того, як надихалися перцевого газу.  Подія трапилася 11 листопада.

Про це повідомляє ГУНП у Волинській області.

Поліцейські з’ясували, що 9-класник разом зі своїм однолітком розпилили у приміщенні класу перцевий балончик. Після цього з’явився відчутний сторонній запах. Аби провітрити приміщення,  хлопці відчинили вікна та двері у класі. Речовина поширилася на коридор, повз який проходили інші учні.

Як розповів Суспільному завідувач центральної оперативної диспетчерської швидкої на Волині Станіслав Лінік, хворі були госпіталізовані з алергічними проявами, але основне – це отруєння перцевим балончиком, немедикаментозне отруєння.

Директор Маневицької багатопрофільної лікарні Олег Бегаль повідомив, що госпіталізовані діти віком від 11 до 13 років. "Їх оглянули черговий лікар, педіатр і реаніматолог. Десятьох після надання допомоги, зокрема протиалергічних препаратів, відпустили додому, а ще п'ятьох залишили під наглядом у лікарні", – зазначив директор медзакладу.

У поліції зазначають, що відомості за цим фактом належним чином зареєстровані у журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Триває перевірка, після проведення якої буде надана правова кваліфікація діям підлітків.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація