Перший український турист полетить в космос

Український телеведучий Андрій Пальчевський купив право побачити планету Земля зі сторони за 250 тисяч євро.

Вже наступного року в космос відправиться перший український турист. Ним стане телеведучий і бізнесмен Андрій Пальчевський.

Півтора роки тому ведучий зареєструвався для такої подорожі на сайті компанії Virgin Galactic, яка першою у світі вже з 2012 року має намір здійснювати польоти в космос з туристами на борту, пише "Сегодня".

"До космосу у мене любов з дитинства: я народився в рік першого польоту в космос Юрія Гагаріна, в 1961-му. Крім того, я - типовий адреналіновий наркоман і освоюю усе, що літає, - розповів Пальчевский. - Дізнавшись про польоти, я поїхав в Космопорт в пустелі Мохаве, в Каліфорнії. Зустрівся там з винахідником корабля SpaceShipOne (перший приватний літальний апарат для польотів вище 100 км) Бертом Рутаном і з керівником компанії Virgin Galactic Річардом Бренсоном", - заявивши він.

"З документів я, окрім тих, що засвідчують особу, надав довідку про повне здоров'я, а також отримав довідку про проходження спецпідготовки (три дні мене вчили, як поводитися в невагомості і тренували вестибулярний апарат) ", - додав Пальчевський.

Пальчевський
Андрій Пальчевський
Перспектива задоволення піднятися над Землею на 110 км (це обіцяє Virgin Galactic) обійшлася Пальчевському в 250 000 євро. Ці гроші для нього, керівника київської медлабораторії "Eurolab", - не проблема. "Але медицина - моє хобі, а взагалі я займаюся колоїдною і молекулярною хімією і свій сотий мільйон запрацював в 1998 році", - признався він.

Потім Пальчевському прийшло підтвердження, що він увійшов до першої сотні кандидатів, які літатимуть туристами в космос з 2012 року (зараз Virgin Galactic проводить випробування корабля. Бренсон заявляв, що першими відправить до космосу усю свою сім'ю, а потім – зареєстрованих кандидатів).

"У сертифікаті, який мені прислали, сказано, що я буду 87-м в цій сотні. Проте мені підтвердили, що я буду першим з країн колишнього СРСР. Не дочекаюся, коли випробую невагомість і побачу Землю з боку", - говорить Андрій.

Читайте також:

У космосі сфотографували кільце з чорних дір

WikiLeaks розповів про космічну війну США з Китаєм

Росіяни загубили у космосі супутник, який потім знайшли американці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: