Перший відкритий вебінар від Ініціативи "‎Чисте небо" про захист контенту в Мережі Актуально

Дата публікації
Перегляди
393
Перший відкритий вебінар від Ініціативи "‎Чисте небо" про захист контенту в Мережі

Участь у вебінарі є безкоштовною, але потрібно попередньо зареєструватися.

Антипіратська Ініціатива "‎Чисте небо" анонсує відкритий вебінар на тему "‎Як захищати контент в інтернеті: кейси, поради та інсайди", який відбудеться 19 травня о 17:00.

Захід є частиною серії активностей, до яких Ініціатива долучилася разом зі світовою спільнотою у сфері інтелектуальної власності, присвячених Міжнародному дню ІВ (26 квітня). Участь у вебінарі є безкоштовною за умови попередньої реєстрації.

Керівник Ініціативи "Чисте небо" В’ячеслав Мієнко, зазначає, що одна з ключових цілей спілки —  це збільшення обізнаності про те, наскільки негативно впливає діяльність нелегального бізнесу на потенціал розвитку тієї чи іншої галузі. Одним із способів уникнення цього впливу та поліпшення стану економіки є навчання інструментам, що допоможуть попередити або запобігти порушенню прав інтелектуальної власності.

"Зазвичай ми проводимо подібні закриті заходи для учасників "‎Чистого неба". Це буде перший відкритий вебінар для всіх причетних до захисту прав ІВ та зацікавлених у цій сфері, з акцентом на практичні поради і розгляд кейсів від експертів та отримання чек-листа для ефективних способів захисту контенту", - зауважив керівник Ініціативи "Чисте небо" В’ячеслав Мієнко.

На заході про моніторинг та блокування додатків і рекламних оголошень розповість Дмитро Левін, керівник Центру моніторингу контенту Ініціативи "Чисте небо". Розкриє особливості моніторингу і блокування VOD контенту Василь Олексієвець, Product менеджер сервісного продукту із захисту інтелектуальної власності SUDUM Україна. Щодо кримінальної відповідальності за порушення прав ІВ в інтернеті, а також особливостей фіксації правопорушень та підготовки заяв у правоохоронні органи пояснить Олександр Папуця, керівник Адвокатського об'єднання Smartsolutions Law Group. Модеруватиме подію В’ячеслав Мієнко, керівник Ініціативи "‎Чисте небо".

Приєднатися до обговорення важливої для багатьох галузей теми захисту прав Інтелектуальної власності можна 19 травня о 17:00. Участь у вебінарі — безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. Зареєструватись можна за цим посиланням до 17:00 18 травня.

Після реєстрації учасники отримають посилання на вебінар у Zoom. Якщо виникають додаткові питання щодо вебінару, необхідно звернутися за адресою: legalcontentua@gmail.com.

У разі виникнення питань із захисту ІВ, можна залишити відповідний запит на "Гарячій ліній проти піратства" — це проєкт, започаткований Ініціативою "‎Чисте небо", який супроводжують практикуючі юристи, адвокати й експерти у сфері захисту прав інтелектуальної власності, надаючи безкоштовні консультації правовласникам.

Про Ініціативу "Чисте небо"

Громадська спілка "Ініціатива "Чисте небо" є некомерційним і неприбутковим об'єднанням, створеним з метою розвитку легального аудіовізуального продукту і боротьби з сайтами, що поширюють піратський контент.

Ініціатива нараховує понад 20 учасників та партнерів, серед яких групи 1+1 media, StarLightMedia, Індустріальний телевізійний комітет (ІТК), Українська Антипіратська Асоціація (УАПА), компанії Recreativ, Volia, FILM.UA Group, Smartsolutions Law Group, Gemius, Getty Images, Publicis Group, асоціація ЄМА та інші.