Тягнибок: дії влади призведуть до нового Голодомору

"Податковий кодекс – це ніщо інше, як політика новітнього розкуркулення, мета якого остаточне знищення середнього класу в Україні", - заявив Тягнибок.

 Якщо діючу владу не зупинити, її політика може призвести до новітнього Голодомору, заявив голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок.  За його думкою, політика уряду та впроваджений ними Податковий кодекс – це ніщо інше, як політика новітнього розкуркулення, мета якого остаточне знищення середнього класу в Україні.

"Наступним кроком буде ухвалення рабського Трудового кодексу, що перетворить працюючих людей на кріпаків нинішніх олігархів. Якщо цю владу не зупинити, то ці її дії можуть призвести до новітнього голодомору – геноциду проти української нації. Тому цей злочинний режим олігархів потрібно негайно зупинити", - заявив Тягнибок.

За словами голови "Свободи", влада розуміє, що вона має зробити все, щоби "розколоти українське суспільство – на підприємців і студентів, працівників бюджетної сфери та пенсіонерів".

"Завдання нинішнього Майдану – не допустити цієї провокації зі сторони влади. Сьогодні на майдані Незалежності у Києві повинні стояти представники дрібного і середнього бізнесу, які сплачують податки та представники бюджетної сфери, в тому числі правоохоронці, які отримують зарплату за рахунок цих податків", - зазначив Тягнибок.

Він підкреслив, що нинішня влада розуміє лише мову сили. Сьогодні не можна обмежуватися половинчастими гаслами та півкроками. Мінімальною вимогою протестувальників має бути відставка уряду Азарова-Тігіпка-Табачніка.

"Крім того, необхідно притягнути до відповідальності всіх правоохоронців, які вчиняють тиск на учасників акції протесту, як це, наприклад, відбувається у Хмельницькому", - зазначив Тягнибок.

Нагадаємо, що в Києві тривають протести підприємців проти нового Податкового кодексу. Учасники багатотисячної акції очікують до 18.00 відповіді від Адміністрації президента з приводу ветування ухваленого Податкового кодексу.

В іншому разі о 19:00 на Банковій збереться ініціативна група для початку процедури відставки президента.

У Партії регіонів, проте, впевнені, що нового Майдану в Україні не буде ще років 25.

Читайте також:

Азаров назвав Податковий кодекс найбільш ліберальним в Європі

Українці піднімають протести проти Податкового кодексу по всій країні

Тимошенко розповіла, як підприємцям перемогти владу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: