Види водонагрівачів: переваги та недоліки

Водонагрівач може обслуговувати кілька змішувачів.

Більшість жителів нашої країни стикаються з проблемою сезонного або аварійного відключення гарячої води. Як вийти з такої ситуації з комфортом, адже гріти воду в каструлях і купатися в тазиках для сучасної людини неприйнятно. Вихід є: установка водонагрівача! Інтернет магазин Горвоздух розповість про те, які водонагрівачі бувають і чим відрізняються. 

Накопичувальний тип 

Найпопулярнішими моделями в Україні є накопичувальні водонагрівачі. Ще їх називають бойлерами. У магазинах представлений широкий асортимент цих пристроїв. Вони відрізняються обсягом, потужністю й зовнішнім виглядом. 

Бойлер являє собою бак з електронною системою управління і нагрівальним анодом всередині. Він підтримує постійну температуру. Якісна теплоізоляція зводить втрату тепла до мінімуму, тому час роботи нагрівального елементу скорочується. Накопичувальний водонагрівач функціонує завдяки витісненню гарячої рідини холодною. При цьому вода може подаватися навіть при низькому тиску в трубопроводі. 

Для підключення бойлера не потрібно прокладати окрему силову лінію. Одночасно він може обслуговувати кілька змішувачів. 

Крім вагомих переваг, накопичувальні системи мають і свої мінуси. По-перше, відсутня можливість миттєвого нагріву води. Кількість витраченого часу буде залежати від обсягу бака і потужності ТЕНа. По-друге, її ліміт обмежений. По-третє, великі габарити апарату стають частою проблемою при виборі місця для його установки.

 

Проточний тип 

Електричний проточний водонагрівач має принципові відмінності у своєму пристрої. Під час відкриття крана рідина активізує реле, яке управляє нагрівальним елементом. Завдяки високій потужності вода нагрівається всього за кілька секунд. При закритому крані апарат включений, але знаходиться в режимі очікування, який не витрачає електроенергію.

Проточні моделі забезпечують гарячою водою в будь-якій кількості. Рідина не потребує попереднього прогрівання. Через відсутність накопичувального бака такі нагрівачі мають більш привабливий і компактний зовнішній вигляд. Практично всі апарати оснащені системою регулювання температури води. 

Основний недолік проточних моделей — їх висока потужність. Для установки потрібна окрема силова лінія і трифазне електроживлення. Також необхідний хороший натиск рідини, тому один апарат не здатний забезпечити водою відразу кілька точок. 

Що купити? 

Вибір водонагрівача залежить від технічних умов житла. У звичайних квартирах професіонали не рекомендують ставити проточний тип. Його робота може призвести до виникнення пожежі. Краще обрати безпечний бойлер. Приватні будинки або квартири в новобудовах, як правило, оснащені більш сильною проводкою, тому проблем виникнути не повинно. 

Інтернет-магазин кліматичної техніки "Горвоздух" пропонує широкий асортимент водонагрівальної техніки. На сайті представлена продукція відомих торгових марок, таких як Sakura, Roda, Aqua Heat, Atmor, Green Term, "Горiння" тощо. 

Перед покупкою водонагрівача треба пам'ятати, що якісне обладнання — це запорука комфорту будь-якого будинку. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: