ЗМІ: Янукович передумав їхати до Брюсселя

ЗМІ: Янукович передумав їхати до Брюсселя

Віктор Янукович. Ілюстрація / Фото: УНІАН

За інформацією джерел "Української правди" в Партії регіонів президент Віктор Янукович, скоріше за все, не поїде до Брюсселя 20 жовтня.

Президент Віктор Янукович, скоріше за все, не поїде до Брюсселя. Про це повідомляють джерела "Української правди" в Партії регіонів.

За інформацією джерел, Янукович схиляється до того, щоб скасувати візит до Брюсселя, запланований на 20 жовтня, усвідомлюючи, що переговори з керівництвом ЄС будуть присвячені звільненню Юлії Тимошенко.

Співрозмовник "Української правди" зазначив, що скасування візиту до Брюсселя означатиме також, що Партія регіонів не голосуватиме за декриміналізацію статті, за якою було засуджено Юлію Тимошенко.

Як відомо, запрошення відвідати Брюссель 20 жовтня було надіслано Януковичу президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу.

Очікується, що найближчими міжнародними візитами Януковича стануть поїздки на Кубу та до Бразилії.

Нагадаємо,  раніше дипломатичні джерела в ЄС повідомили про те, що лідери ЄС розглядають можливість скасувати запрошення Януковичу відвідати Брюссель 20 жовтня.

Частина депутатів Європарламенту висловилася за скасування візиту Януковича, частина - за необхідність зустрічі з українським президентом для роз'яснювальної роботи на тему демократії. Візит президента Віктора Януковича до Брюсселя попередньо запланований на 20 жовтня.

12 жовтня Верховний представник ЄС з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон заявила про те, що Євросоюз вважає необхідним продовжити переговори про асоціацію з Україною, незважаючи на вирок, винесений Тимошенко.

Читайте також:

Західні ЗМІ про вирок Тимошенко: це чорний день для Європи

У справі Тимошенко крапки над "і" ще не поставлені - Герман

Британія не пустить Україну до Європи через справу Тимошенко

 Президент Естонії відмінив зустріч з главою МЗС України

 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація