Таропрогноз на 12-19 липня: що карти нам віщують

Карти Таро — гарна спроба дізнатися трішки більше інформації про власне майбутнє.

Карти Таро уже давно перейшли з розряду магічних інструментів до засобу психології. Мало людей нині вважають ворожіння на картах Таро сатанинським ритуалом, а носять їх в сумочці, щоб мати можливість по всяк час звернутися до них за порадою.

Читайте деталі у таропрогнозі на наступний тиждень від езотерикині Анастасії Лисициної.

Прогноз Таро на кохання та стосунки

Карта тижня "Дев’ятка кубків"

Таро, кубки_6

Ця карта говорить про здійснення бажань, емоційне задоволення, творення, чуттєвість та задоволення. Протягом прийдешнього тижня може настати момент, коли мрії стануть реальністю, а сексуальне задоволення досягне свого піку. Насолоджуйтеся простими радощами життя у веселій компанії, проте будьте нетерпимими до будь-яких обмежень.

Проте, навіть якщо ваші бажання стають реальністю, то слід пам’ятати про те, що є відповідальність за мрії і їх реалізацію у реальному житті. Адже часто ви бажаємо одного, а отримуємо цілком інше.

Пишайтеся вашими стосунками, проте будьте обережними. бо якщо грітися у променях власної слави, то можливі заздрощі, які породжують образи, знищення любові та маніпуляції.

Прогноз Таро на роботу та кар’єру

Карта тижня "Король пентаклів"

Таро, пентаклі_11

Ця карта свідчить про надійність, зосередженість, матеріалізм, підприємливу жилку, підтримку тощо. На роботі та в кар’єрі настав час для того, щоб стати харизматичною особистістю, діловим лідером, збільшити власні вміння практичності та стабільності, рішучості та серйозності.

Ви доб’єтеся успіху та боретеся з власними комплексами. Саме час опанувати вміння бути на крок попереду. Дійте рішуче і будьте твердими, мов скеля. Удача буде на вашому боці і частина проблем розв’яжуться самі собою.

Проте лише на роботі та кар’єрі зациклюватися не варто, адже від цього можуть постраждати ваші стосунки з іншими людьми. Проте у вас має бути достатньо енергії, впевненості в собі та харизми, щоб впоратися з будь-якою ситуацією.

Прогноз Таро на фінанси

Карта тижня "Двійка пентаклів"

Таро, пентаклі_8

Ця карта розповідає про гнучкість та вміння "жонглювати ситуацією". Вона також свідчить про можливість пристосовуватися до ситуації. Також для того, щоб отримати значні фінанси, слід навчитися виконувати одночасно кілька справ.

Проте ви — впевнені у собі, а тому — можете вирішити низку проблем. Ваш щасливий шанс десь поруч, вхопіться за нього.

Перед вами — чимало можливостей, обирайте те, що вам до смаку. Ухвалюйте рішення, вибирайте та змінюйте ситуацію. Вмійте пристосуватися до змін. Дивіться на життя з посмішкою і вам буде легше знайти нові способи розв’язання минулих проблем.

Слідкуйте за всім, що може вивести вас з рівноваги, проте не перевантажуйте ваші тіло та мозок. Не гріх буде прийняти чиюсь допомогу.

Читайте також: Що зірки нам пророкують: гороскоп на 13 - 19 липня 2020 року

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів