Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Проект "Переможці" про героїв АТО презентували в Лівані

У столиці Лівану - одна з найбільших українських діаспор у світі.

Травми після важких поранень не привід сидіти вдома та замикатись у собі – доводять учасники проекту "Переможці". Цього разу разом із куратором проекту ТСН та журналу Viva! – Соломією Вітвіцькою, лідером гурту "Без обмежень" Сергієм Танчинцем вони подолали тисячі кілометрів, щоб презентувати мультимедійний проект "Переможці" у столиці Лівану - Бейруті.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Утомлені після тригодинного перельоту, учасники проекту "Переможці" Сергій Храпко, Вадим Мазніченко та Дмитро Блохін крокують коридорами аеропорту Бейрута.

Після виснажливого перельоту слід добре поїсти. Спробувати традиційну близькосхідну кухню до себе хлопців запросили Зукан та його дружина Ірина. Познайомилися вони в Україні. Уже 20 років живуть у Лівані. У теплій атмосфері під гітару хлопці куштують плов та салат Фатуш.

У столиці Лівану - одна з найбільших українських діаспор у світі. Зустріч із "Переможцями" для них справжня подія.

Подивитись фотовиставку світлин українських бійців спільного проекту журналу ТСН і журналу Viva! у бейруцький палац ЮНЕСКО прийшли представники української діаспори, місцевої влади, дипломати, та просто небайдужі до України люди.

Іще до початку презентації вони – головні зірки. Із "переможцями" спілкуються місцеві парламентарії, у них беруть інтерв'ю журналісти, фотографуються жінки. Після офіційних промов усі дивляться ролик, з-за лаштунків фотосесії бійців. Час до часу лунають оплески, присутні не стримують сліз.

ВідеоУ столиці Лівану презентували проект про українських бійців "Переможці"

Травми після важких поранень - не привід сидіти вдома та замикатись у собі – доводять учасники проекту "Переможці". Цього разу разом із куратором проекту ТСН та журналу Viva – Соломією Вітвіцькою, та лідером гурту "Без Обмежень" - Сергієм Танчинцем вони подолали тисячі кілометрів, щоб презентувати мультимедійний проект у Бейруті. 

У столиці Лівану презентували проект про українських бійців "Переможці"

Колишній ліванський військовий Ілля Мрад із цікавістю розглядає світлини бійців. Ілля - снайпер, неодноразово брав участь у військових операціях, був поранений. Залишив армію і поїхав до Львова учитися на ветеринара. Так закохався в Україну, що, навіть зробив собі татуювання у вигляді тризуба.

"Мені шкода, що так сталося з хлопцями. На жаль, це війна. Дай Блже їм здоров'я. Слава Україні!", - говорить Ілля.

18-річний Юсиф уже кілька років веде свою інформаційну війну проти російського агресора. Для цього створив спеціальну сторінку в "Інстаграмі" та має понад 13 тисяч підписників.

"Ця сторінка створена саме для того, щоб підтримувати нашу армію і нашу українську справу", - каже він.

Уже скоро троє учасників проекту "Переможці" знову повернуться до Лівану на реабілітацію.

"Цей сертифікат - це плід спільних зусиль кількох наших партнерів. Це українська громада Клуб випускників українських вузів української компанії "Браво" і посольства України. Він передбачає лікування оздоровлення трьох наших бійців у Лівані".

Самі хлопці вражені такою увагою до себе і закликають інших бійців не замикатися в собі через травми.

"Не складати руки, не закриватися у собі, тренуватися, займатися спортом. Є можливість - їхати, немає можливості - шукати цю можливість. Ти залишився живим, умовно кажучи, в тебе в житті є другий шанс і треба його використовувати на повну, не закривати двері", - каже ветеран АТО Сергій Храпко.

Українські громадяни ще довго не відпускають хлопців. І запрошують приїхати їх іще раз.

Іван Воробйов

Залиште свій коментар

Вибір редакції