ТКГ у Мінську проведе засідання у форматі відеоконференції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зустріч щодо врегулювання ситуації на Донбасі не скасували.

Переговори Тристоронньої контактної групи в Мінську 25 березня мають відбутися в форматі відеоконференції.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Цю зустріч вже називали скандальною - на ній планували затвердити створення так званої Консультативної Ради. Увійти до нової структури мають по десять представників від окупованого та вільного Донбасу, натомість Росія у ній виконуватиме роль спостерігача.

В Україні такі плани викликали бурхливу реакцію. Критики вважають, що прямі переговори із представниками терористичних організацій легітимізують незаконні утворення на Донбасі, а Кремль так позбудеться відповідальності за агресію в Україні. Натомість представники української влади стверджують - перемовин із бойовиками не буде, але розмовляти із представниками окупованих територій - треба.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що саму зустріч у Мінську було скасовано через пандемію коронавірусу у світі.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Переговори ТКГ в Мінську мають відбутися в форматі відеоконференції

Переговори тристоронньої контактної групи в Мінську мають відбутися в форматі відеоконференції. Цю зустріч вже називали скандальною - на ній планували затвердити створення так званої Консультативної Ради. Увійти до нової структури мають по десять представників від окупованого та вільного Донбасу, натомість Росія у ній виконуватиме роль спостерігача. В Україні такі плани викликали бурхливу реакцію.  

Переговори ТКГ в Мінську мають відбутися в форматі відеоконференції

Залиште свій коментар

Вибір редакції