Наступне засідання ТКГ у Мінську скасовано через коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Воно може відбутися у режимі відео-конференції.

Засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську, яке мало відбутися 25 березня, скасоване через новий коронавірус.

Про це у коментарі "Лівому берегу" повідомив міністр із реінтеграції окупованих територій та представник України в ТКГ Олексій Резніков.

"Ми очікуємо від ОБСЄ пропозиції щодо організації відео-конференції. Але в будь-якому випадку очевидно, що перельоти зараз неможливі", - підкреслив він.

Варто зазначити, що 25 березня планувалося підписання у Мінську документу про створення скандальної Консультативної ради із представників України та ОРДЛО. Резніков не прокоментував, чи буде це питання обговорюватися, якщо засідання проведуть у форматі відео-конференції.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Засідання ТКГ у Мінську: що підписали і як реагують в парламенті

Видання "Дзеркало тижня" опублікувало фотокопії підписаних 11 березня  протоколів засідання Тристоронньої групи в Мінську. Там ідеться про створення так званої Консультативної Ради, до якої входять як представники України, так і самопроголошених "ЛДНР".  мБільше - у розділі Політика

Засідання ТКГ у Мінську: що підписали і як реагують в парламенті

Залиште свій коментар

Вибір редакції