Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компанію Tesla кидає один з директорів

Фінансовий директор залишає свій пост, щоб очолити іншу компанію.

Віце-президент з міжнародних фінансів і операцій Джастін Маканір (Justin McAnear) залишає американську компанію Tesla. Він повідомив, що збирається зайняти посаду фінансового керівника в іншій компанії, назву якої поки не повідомляє. Інформація про це з'явилася в CNN.

"Я дійсно ціную проведений в Tesla час, я дуже поважаю своїх колег і роботу, яку вони виконують, але від таких пропозицій не відмовляються", - зазначив Маканір.

Ніяких коментарів з приводу своєї роботи і роботи всієї компанії він не давав, зазначаючи, що всі домисли і наговори на причини його звільненя не відповідають дійсності. Частину його нинішніх обов'язків поки візьмуть на себе члени команди.

Минулого тижня з Tesla звільнився Дейв Мортон, а також менеджер з персоналу Габі Толедано вирішив не повертатися в компанію відразу після відпустки, заявивши, що хоче "провести більше часу зі своєю сім'єю". І в компанії досі вільне місце операційного керівника.

Незважаючи на гучні виходи, в Tesla відзначають, що втрати на рівні директорату і вище значно знизилися за останній рік.

Нагадаємо, що Tesla судиться з колишнім співробітником, який був звинувачений у поширенні конфіденційної інформації в ЗМІ і зломі системної бази виробника. Сам же співробітник повідомляє, що компанія працює з порушеннями і в багатьох електрокарах встановлені браковані батареї.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції