Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автори підручників видавництва "Ранок" проведуть онлайн-вебінари

4 та 5 вересня для освітян пройде всеукраїнський онлайн-марафон "НУШ: починаємо навчальний рік впевнено".

Під час онлайн-конференції з авторами підручників усі бажаючі вчителі початкової школи України зможуть ознайомитися із рекомендаціями та роз’ясненнями  щодо проведення уроків з актуальних тем. Крім того, педагоги отримають цікаві "допомогалки", про те, як зацікавити дітей та максимально залучити їх до навчального процесу.

У програмі:

-         лайфхаки ефективного викладання

-         особливості освітнього процесу

-         нові ігрові технології для навчання

-         метод Storytelling для формування комунікативних навичок учнів початкової школи

-         можливість поставити запитання авторам підручника

Спікери – автори підручників видавництва "Ранок" для 1 та 2 класів НУШ. В рамках інтерактивної школи творчого вчителя від "Ранку" навчально-методична підтримка буде доступною протягом усього року.

За словами генерального директора "Ранку" Віктора Круглова:  "Ми організовуємо подібні експертні вебінари вже п'ятий рік поспіль. Події орієнтовані на аудиторію вчителів, зацікавлених в отриманні додаткової інформації про те, як за допомогою нових підручників зробити процес навчання захопливим та розвинути компетенції дітей. Щороку вебінари слухають сотні українських педагогів і ми щасливі, що разом із ними ми не тільки вдосконалюємо навчальний процес у школі, але і наші підручники. Адже, між авторами та педагогами відбувається живе та плідне спілкування. Ми працюємо для всіх бажаючих, але найцікавіше буде тим, хто працює та буде працювати із підручниками "Ранку", - підкреслив видавець.

Відео-запис вебінарів буде доступний на сайті interactive.ranok.com.ua у розділі "Інтерактивна школа творчого вчителя".

Початок вебінарів об 11.30. Реєстрація за посиланням

Залиште свій коментар

Вибір редакції