Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На допомогу небайдужих людей сподівається Віталій

Чоловіку потрібні сотні тисяч гривень на лікування

Про допомогу добрих людей просить 35-річний Охтименко Віталій, якій опинився у скруті через нещасний випадок, який ускладнився через хронічну хворобу.

Молодий чоловік страждає на гемофілію (у нього не згортається кров), а у листопаді минулого року він ще й отримав закритий перелам стегнової кістки лівої ноги, і досі він не загоївся. «При надходженні в лікарню це була лише невелика щілина між кістками. Після знаходження на витяжки кістки розсунулися, а після зняття з витяжки я лежав тиждень, нічого не проводилося, і кістки змістилися. Під час накладення гіпсової пов'язки, лікарі не з'єднали кістки, на знімках кістки не стикаються, тобто ніяке зрощення неможливо», - розповідає Віталій.

Зламана кістка впивається в м'язи і завдає нестерпного болю. Окрім цієї проблеми, у чоловіка, через основне захворювання, є зараження гепатитом С і ушкодження ним печінки, лікарі перш ніж братись за операцію на нозі наполягають на лікуванні гепатиту, але коштів навіть на це лікування у Віталія немає.

«Зараз провели платне обстеження на віруси гепатиту С та гепатиту В. А також були закуплені матеріали для накладання пластикового гіпса, щоб зменшити страждання хлопця. Далі буде повторний телеміст з лікарями, оскільки Віталій нетранспортабельний та не може рухатися. Через пошкодження печінки вірусом гепатиту С операція буде можлива тільки після дороговартістного лікування антивірусними препаратами та гепатопротекторами, яких безкоштовно немає і які Віталій самостійно повинен буде закупити», - розповідають друзі чоловіка і просять долучитись до збору коштів.

Реквізити для допомоги:

УкрСиббанк
номер карти - 5169305203424915

Охтименко Наталія

Переказ на картку можна здійснити через будь-яку платіжну систему. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції