Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подаруйте Альберту світ звуків

Кілька десятків тисяч доларів потрібні на операцію для дитини

Альберт народився недоношеним з вагою всього 1550 грамів. Стан був вкрай важким, і він не міг сам дихати. Лікарям довелося поборотися за життя хлопчика, але без ускладнень не обійшлося.

«Від дуже довгого перебування в кювезі, від кисневої терапії в Альберта пошкодились оченята. Діагноз - ретинопатія 3 ступеня. В три місяці перенесли операцію на очах. І здавалось, що найстрашніше позаду, але і тут біда. В 3 місяці йому поставили діагноз - двобічна сенсо-невральна глухота», - каже мама малюка.

Хлопчика проставили на чергу з проведення кохлеарної імплантації, яка може тривати кілька років, проте дитину потрібно прооперувати якомога  швидше.

«У мене немає змоги оплатити настільки дорогу операцію, а допомоги чекати нізвідки. Важко усвідомлювати, що він не чує, а лише дивиться на мене своїми невинними ангельськими оченятами. І розуміння того, що він має шанс чути і повноцінно сприймати цей світ і розвиватись як усі дітки, а перепоною для цього є лише гроші, то ж дуже прошу Вас допомогти моїй дитині чути цей світ. Буду вдячна за будь-яку вашу допомогу», - каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

5168 7573 2360 4324

Акопян Піруза

Залиште свій коментар

Вибір редакції