Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Змарнілий Джонні Депп налякав фанів важкохворим виглядом

Шанувальники занепокоєні станом здоров’я кумира.

Інтернет сколихнули фото Джоні Деппа, який нещодавно виступав у Росії, на яких розпізнати актора майже неможливо, йдеться у "Сніданку з 1+1".

"Чорт забирай, невже це Депп?", "Ти майже на себе не схожий", "З ним точно щось сталося", – так коментують у соцмережах фото Деппа з його російськими шанувальницями.

Зірку навіть порівняли з принцем Філіпом – 96-річним чоловіком королеви Єлизавети II. Мовляв, принц має кращий та здоровіший вигляд.

ВідеоІнтернет шокували фото Джоні Деппа

Важкохворий або результати підготовки до зйомок – Інтернет сколихнули фото Джоні Деппа, на яких розпізнати актора майже неможливо.

Інтернет шокували фото Джоні Деппа

Виснажений Депп приїхав з концертом до Санкт-Петербурга, а його зовнішність не на жарт налякала фанатів. Окрім саркастичних коментарів, щось на кшталт – "От, що Голлівуд робить з людьми" – схвильовані фанати співчували насправді виснаженому актору.

Найвідданіші прихильники Джонні Деппа висловили припущення, що актор все ж таки готується до майбутньої ролі важко хворої людини. Сам артист поки ніяк не прокоментував занепокоєння прихильників.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Джонні Депп брав тисячу доларів за зустріч з фанатками у Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції