Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турецькі лікарі борються за життя Наталії

Жінці потрібні кошти на продовження лікування.

Наталія Довгалець перебуває в Туреччині і чекає на необхідну трансплантацію кісткового мозку, яка має позбавити її діагнозу мієлодиспластичний синдром, який поставив під загрозу її життя.

«Декілька місяців назад моя бабуся помітила, що мама постійно кашляє та її тривожить слабкість. Я все життя буду вдячний бабусі за те, що вона вчасно помітила ознаки хвороби та, можна сказати, подарувала мамі життя ще раз. Коли мама здала аналізи в селищній лікарні, показники були дуже поганими (низький гемоглобін, лейкоцити та еритроцити). Ми вирішили, що мамі потрібно їхати в обласну лікарню та перевірятись далі. Там у неї взяли пункцію кісткового мозку та відправили у Київську медичну лабораторію, а звідти вже надіслали результати», - розповідає син жінки.

Родина Наталії лише на перше лікування витратила 7 тисяч доларів, які збирали всім селищем. Та надалі лікування потрібно було продовжити в Туреччині, яка давала шанси на одужання.

«Аби мама вижила, їй потрібно пройти декілька курсів хіміотерапії. Є позитивний результат, і вони готові вже проводити операцію, але оскільки ще немає коштів нашого МОЗу, то потрібно продовжувати хіміотерапію, а це ще грошові витрати», - розповідає син Наталії і просить про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7427 2876 9294

Довгалець Наталія Миколаївна.

ОДЕРЖУВАЧ ДОВГАЛЕЦЬ Н.М. РАХУНОК 26209878067983 

IBAN UA143052990000026209878067983

Залиште свій коментар

Вибір редакції