Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Актор Сергій Безруков вчергове став батьком

Дружина народила акторові сина.

Популярний російський актор Сергій Безруков, про другу вагітність дружини якого стало відомо у травні, днями став батьком.

У подружжя 35-річної Анни Матісон і 45-річного Безрукова, які вже виховують дворічну дочку Машу, народився син.

Сергій Безруков_2
instagram.com/s_bezrukov

Про це зірка повідомив сам на своїй сторінці Instagram, опублікувавши фотографію з пологового будинку та зазначивши, що був присутнім на пологах.

"Син! (І я знову був поруч). Ганнуся, кохана моя, рідна моя! Дякую тобі! P.S. Викладаю фото, щоб випередити всіх допитливих, особливо пресу", - підписав знімок актор.

Ну, а вчора актор повідомив імя новонародженого сина.

"Любі мої! Величезне дякую за привітання! Я щасливий! Сина назвали Степаном, в честь прадіда! Вага 3.630. Зріст 53 см! Народжували в Москві. На Батьківщині! Все вдало. Ганнуся почувається добре!", - повідомив Безруков.

Варто зазаначити, для Безрукова хлопчик - це вже четверта дитина. У нього ще є двоє дітей, які йому народила екс-коханка, акторка Христина Смирнова. 7-річний Іван та 10-річна Саша з'явилися на світ, коли Безруков був у офіційному шлюбі з Іриною Безруковою. Від колишньої дружини, з якою Сергій був разом 15 років, у нього дітей немає.

Сергій та Ірина Безрукови розлучилися 2016-го, а через півроку актор одружився з режисеркою Анною Матісон

Нагадаємо, що у серпні 2017-го Сергій Безруков потрапив до бази "Миротворця" через "свідоме порушення державного кордону України та участь в пропагандистських заходах на території окупованого Росією Криму". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції