Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Авто Євро Сила" відхрестилась від блокування кордонів та протестів "євробляхерів"

"Авто Євро Сила" відхрестилась від блокування кордонів та протестів "євробляхерів"

Організація заявляє, що не має стосунку до сьогоднішніх подій.

До сьогоднішнього блокування кордону з Польщею не мають стосунку активісти "Авто Євро Сили", які днями протестували проти ухвалення законів щодо "євроблях". Про це йдеться у заяві організації.

"Жоден осередок "Авто Євро Сили" не має жодного стосунку до акцій протесту, які проходять на митних постах та по території України. Найближчим часом жодних акцій та мітингів від нашої організації не планується", - йдеться у заяві.

Також наголошується, що ця організація не закликала людей їхати на кордони, під Верховну Раду, Адміністрацію президента та під обласні адміністрації.

""Авто Євро Сила" не організовувала і не організовує жодних мітингів на кордонах, ВР та інших містах ні сьогодні, ні вчора ні позавчора", - повідомляють активісти.

Авто Євро Сила відхрестилась

Як раніше повідомлялося, протест "євробляхерів" практично заблокував кордон України із Польщею, протестувальники палять шини. Усю ніч мітингарі не розходилися і продовжують протест, бо невдоволені новими правилами транзиту. 

Відео Власники "євроблях" розблокували три пункти пропуску на Львівщині

Протест "євробляхерів" вночі практично заблокував кордон України із Польщею, і частково – з Угорщиною. Протестувальники зібрались одразу на кількох пропускних пунктах на Закарпатті, Львівщині та Волині. Про нинішню ситуацію на українському кордоні – далі в сюжеті.

Власники "євроблях" розблокували три пункти пропуску на Львівщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції