Еністон обурено прокоментувала шквал поновлених чуток про її вагітність

Зірка розставила крапки над "і" у відкритому листі.

Голлівудська акторка Дженніфер Еністон, чутки про вагітність котрої ширяться чи не щодня, відкритим листом у The Huffington Post остаточно розвіяла надії фанів на її "цікавий" стан.

"По-перше, я не вагітна. Мені набрид цей галас навколо мене. Я обурена цим допитливим поглядом і обговоренням жіночого тіла, яке прикривають словом "журналістика". Кожен день мого чоловіка і мене переслідують десятки агресивних фотографів, які чергують біля нашого будинку. Вони готові відправитися за нами куди завгодно, щоб тільки зробити кілька фотографій. У цей момент їх не хвилює нічого, навіть якщо своїми діями вони ставлять під загрозу нас або пішоходів, які опинилися поруч. Але залишаючи осторонь цю проблему, я хочу зосередитися на тому, який же вплив надає на нас усіх цей божевільний "ритуал" таблоїдів", - заявила дружина Джастіна Теру.

Актрисі осточортіла підвищена увага до її тіла та живота.

"Мої знімки, які з'являються в ЗМІ - всього лише віддзеркалення того, як ми уявляємо і бачимо жінок в цілому, оцінюючи їх з якихось деформованим стандартам краси. Ми використовуємо "новини" про знаменитостей, щоб увічнити дегуманізацію, орієнтованість світу винятково на зовнішній вигляд. Чи справді вона вагітна? Або вона просто занадто багато їсть? Як вона дозволила собі вийти в такому вигляді на вулицю? Її шлюб руйнується, оскільки вона зовсім не стежить за своїм зовнішнім виглядом?", - обурюється Джен.

47-річна акторка підкреслила, що не виключає того, що може стати мамою.

"Так, я можу коли-небудь стати матір'ю. І якщо це станеться, то першим від кого ви про це дізнаєтеся, так це від мене самої. Я обурена тим, що з'їдений в обід гамбургер призвів до того, що всі заговорили про мою вагітність, а друзі, колеги і незнайомі люди почали мене вітати, побачивши в ЗМІ фотографії, зроблені з невдалого ракурсу", - підсумувала вона.

Нагадаємо, раніше представник Дженніфер Еністон прокоментував її "вагітність".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: