Міка Ньютон отримала від Табачника три тисячі

Учасниці "Євробачення" Міці Ньютон присудили урядову премію розміром 3400 гривень.

Співачкаі Міка Ньютон, яка цього року представляла Україну на конкурсі "Євробачення" і посіла четверте місце, отримала урядову премію в розмірі 3400 гривень.

Таку ж нагороду отримають біатлоністки Валентина і Вікторія Семеренко, дворазова чемпіонка Європи з плавання Дарина Зевіна.

Питання "Про присудження премії Кабінету міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України" було розглянуто на засіданні уряду 15 червня.

За словами міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, кандидатури на премію розглядає спеціальна комісія, розмір кожної становить 3400 гривень, всього присуджується 60 таких премій. Усі кандидатури визначалися таємним голосуванням, і переможцями стали ті, хто набрав найбільшу кількість голосів.

"Під скромним прізвищем Оксана Грицай, студентка університету культури і мистецтв, знаходиться співачка Міка Ньютон, яка посіла четверте місце на "Євробаченні", - зазначив міністр.

За словами Табачника, всього премія присуджується у шести номінаціях - виробничі, наукові, творчі, спортивні досягнення, особиста мужність і внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху.

Читайте також:

Міка Ньютон виїхала на постійне проживання в Лос-Анджелес

Міка Ньютон запише дует з учасником "Євробачення" від Франції

Як Міка Ньютон виступала на "Євробаченні"

Повʼязані теми:

Наступна публікація