Вагітна Клаудія Шиффер оголилась для Vogue

Дата публікації
Перегляди
8285
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Супермодель Клаудія Шиффер чекає на народження третьої дитини. Вона не приховує своєї вагітності і радо позує модним журналам.

 Німецька супермодель Клаудія Шиффер, яка незабаром народить третю дитину, знялася оголеною на обкладинці німецького випуску журналу Vogue.

39-річна супермодель вперше оголосила про те, що у неї буде поповнення у родині, в січні, перебуваючи на п'ятому місяці вагітності. Вона та її чоловік, 38-річний британський режисер Майкл Вон, поки не розкривають секрет, хто у них народиться, хлопчик чи дівчинка. Разом вони вже виховують двох дітей - 6-річного Каспара і 5-річну Клементін.

За словами самої Клаудії, материнство кардинально змінило її життя.

"Я працювала кожен день і подорожувала по всьому світу. Робота займала весь мій час, я ніколи не відпочивала. Коли я зустрілася з моїм чоловіком, мої життєві позиції змінилися. Я стала більше відпочивати і віддавати перевагу родині, а не бізнесу. А коли у нас з'явилися діти, для мене кар'єра стала другорядною, а на перший план вийшли сім'я і діти", - зізналася Шиффер, яка вийшла заміж за Майкла в травні 2002 року.

Читайте також:

Клаудія Шиффер на п'ятому місяці вагітності

Клаудія Шиффер влаштувала скандал у потязі

Клаудія Шиффер знялась для російського Vogue

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Дата публікації
Перегляди
8285
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація