Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ілюзія обману 2" стартує у прокаті!

В українських кінотеатрах прокат фільму стартує з 9 червня.

Чотири вершники, команда найкращих ілюзіоністів світу, знову разом! Їх "магія" стала ще більш досконалою, а вороги - небезпечнішими. На великі екрани виходить детективний трилер, сиквел фільму 2013 року - "Ілюзія обману 2".

Фільм зняв режисер Джон М. Чу, за участі Марка Руффало, Джессі Айзенберга, Вуді Харрельсона, Дейва Франко, Деніела Редкліффа, Моргана Фрімана, Майкла Кейна та  Ліззі Каплан.

Четвірка ілюзіоністів через декілька років повертається до своїх виступів, їх знову супроводжує неймовірний успіх, публіка з нетерпінням чекає нових фокусів. У певний момент "Чотири вершники" розуміють, що за їх діяльністю уважно стежать не тільки глядачі, а й давні вороги.

Більш того, стає очевидно, що ще трохи і вони стануть маріонетками в руках молодого генія, чиї нові технології схоже сильніше їхньої "магії". Для цього техно-вундеркінда управляти ілюзіоністами справжня забава, їх руками він робить ідеальні пограбування. Репутація "Вершників" погіршується на очах. Щоб відновити своє добре ім'я і показати, хто стоїть за злочинами, вони повинні придумати заключне шоу, яке перевершить усе, що було зроблено раніше.

В українських кінотеатрах прокат фільму стартує з 9 червня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції