Ірина Білик вперше показала молодшого сина

Дізнавшись, що коханій погрожують, чоловік артистки скасував всі справи і знімання і першим можливим рейсом прилетів до неї в Київ.

Українська співачка Ірина Білик вперше показала свого молодшого сина Табріза від чоловіка Аслана Ахмадова.

Після останніх подій, коли концерт артистки в Одесі спробували зірвати активісти, але їх зупинила поліція, Аслан не на жарт розпереживався за дружину і сина.

"Я знаю, що у чоловіка зараз дуже багато роботи, всіляко намагалася йому пояснити, що я в безпеці, що поруч багато людей, які мене захистять у разі необхідності – не слухав. "Буду в тебе в суботу зранку", – по-чоловічому лаконічно поставив мене перед фактом і поклав слухавку", – розповідає сама співачка.

Найбільше такому повороту подій радів півторарічний син пари Табріз. Через відстань малюкові не так часто вдається побути з мамою і татом одночасно. Він буквально не злазить з рук Аслана і сяє від щастя.

Ирина Билык с сыном и мужем
прес-служба Ірини Білик

"Можливо, це прозвучить дивно, але десь в глибині душі я навіть вдячна цим людям, які спробували зірвати мій концерт – адже фактично завдяки їм у нашій сім'ї з'явилася позачергова можливість побути разом, – розмірковує Ірина. – Ні для кого не секрет, що ми живемо в різних містах: я в Києві, Аслан в Москві. У нас космічний зв'язок, який від відстані стає тільки міцнішим. Але все одно іноді так хочеться пригорнутися до міцного чоловічого плеча і милуватися тим, як син обіймає тата! Так що зараз я просто дуже сильно щаслива через те, що поруч зі мною – мої рідні та близькі! І всім-всім людям хотіла б порадити жити так, як я – першою чергою думати про те, як своє життя зробити краще, а не чиєсь – гірше", - сказала Білик.

Нагадаємо, в грудні 2015 року у Ірини Білик народився другий син. Артистка скористалася послугами сурогатної матері. Батьком дитини став російський шоумен Аслан Ахмадов.

Залиште свій коментар