Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кеті Перрі відсвяткувала 35-річчя з коханим у Єгипті

Пара відвідала одне з чудес світу.

Відома американська співачка Кеті Перрі, яка нещодавно відверто розповіла про стосунки з Орландо Блумом, разом з ним відсвяткувала своє 35-річчя.

Проте свій маленький ювілей зірка вирішила відзначити не гучною вечіркою, а візитом у Єгипет, а саме у Гізу, щоб разом з коханим на власні очі побачити одне з чудес світу, єгипетські піраміди.

Кеті Перрі та Орландо Блум_2
instagram.com/katyperry

Про свій візит до африканської країни заручена пара повідомила, опублікувавши романтичні знімки у своєму Instagram, зроблені на тлі мальовничих творінь.

Кеті Перрі та Орландо Блум_1
instagram.com/katyperry

"Стародавні єгиптяни вважали, що коли ви проходите повз ,серце треба зважувати. Щоб бути готовим для подорожі в потойбічне життя, воно повинно бути легше, ніж перо. Моя мати називала мене пір'ям ще з дитинства, і я сподіваюся, що все сказане і зроблене мною, моє серце таке ж легке, як і я. Це 35". - поділилася стародавньою легедою під знімком співачка.

А її наречений Орландо Блум під романтичним знімком з коханою, зауважив що візит до пірамід відкрив в його серці ще більше кохання до зірки.

Кеті Перрі та Орландо Блум
instagram.com/orlandobloom

"Це все одно, що дивитися на весь космос - єгипетська магія відкрила моє серце для ще більшого кохання до неймовірної жінки, до мого Скорпіона", - підписав фото актор.

Нагадаємо, не так давно заручені Кеті Перрі та Орландо Блум розчулили поцілунками під час рідкісного виходу в світ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції