Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Команда "Здійсни мрію" допоможе "кришталевому хлопчику" піднятися в гори з Дмитром Комаровим

Труднощів додає діагноз Сашка, кістки якого настільки крихкі, що їх не видно на рентгені.

Команда "Здійсни мрію" цього разу взялася за надважке завдання від 12-річного Сашка Красушина, який мріє піднятися у гори разом з Дмитром Комаровим, ведучим його улюбленого телешоу, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Труднощів додає діагноз Сашка. У нього генетичний збій, тому деякі кістки настільки крихкі, що їх не видно на рентгені. Зараз "кришталевий хлопчик" живе з шістьма переломами, деякі з яких свіжі, а деякі – не зростаються роками.

ВідеоКоманда "Здійсни мрію" взялася допомогти "кришталевому хлопчику" піднятися у гори

Сашко Красушин у свої 12 став заручником у власній кімнаті. Найменша активність може спровокувати переломи, які не зростаються. Попри це, "кришталевий хлопчик" мріє про гори. Для чарівників "Здійсни мрію" це було надважке завдання. Але вони ризикнули.

Команда "Здійсни мрію" взялася допомогти "кришталевому хлопчику" піднятися у гори

"Коли він спотикається, моє серце йде у п'яти, бо страшно. Це парадокс, в кабінеті у ортопеда попросила пройти Сашу на носочках. Він ламає стопу, яка не зростається", - нарікає мама хлопчика.

Останні два роки Сашко навіть до школи не ходить, тому що хвороба прогресує. Крім основного, в нього зо два десятка супутніх діагнозів. Він погано чує і не росте. У свої 12 років виглядає як 8-річний.

Похід у гори - це мрія, яку практично неможливо здійснити, тому що з хлопчиком в будь-яку секунду може трапитися будь-що. Є дуже серйозні протипоказання.

Проте, незважаючи на складність завдання, десант чарівників вирушив на Буковель. Вже завтра, 12 квітня, команда  "Здійсни мрію" спробує - дуже обережно - підняти "кришталевого хлопчика" вище неба.

Кореспондент ТСН Марія Шевченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції