Комаров і Собко злилися в пристрасному танго

Дата публікації
Перегляди
1964
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Зірки "1+1" відвідали концерт Kiev Tango Project.

Українські знаменитості відвідали концерт, приурочений Дням аргентинської культури в Україні, щоб послухати модне зараз танго.

Серед зіркових гостей були помічені телеведучі Соломія Вітвіцька, Дмитро Комаров і Анатолій Анатоліч, співачки Маша Собко і Анна Добриднєва, а також - співак Володимир Ткаченко.

Примітно, що послухати запальне аргентинське танго у виконанні оркестру Kiev Tango Project було так багато охочих, що квитки розкупили за три тижні до концерту, а для деяких гостей довелося доставляти стільці з гримерки музикантів.

Темпераментні хіти класичного аргентинського танго буквально з перших хвилин розігріли публіку, а зірок навіть підняли з їхніх місць. Не всиділа на місці і молода мама співачка Маша Собко, яка після народження первістка останнім часом все частіше з'являється на публіці. Компанію їй склав ведучий програми "Світ навиворіт" ("1+1") - Дмитро Комаров.

"Я дуже люблю танго, оскільки - це ритм, пристрасть і чуттєвість, але танцювати вмію зовсім трохи. Діма також не сильний в танго, але емоційність і енергія цієї музики накрила нас", - зізналася Маша.

Всесвітньо відомі композиції Астора П'яццолли, Маріано Морес, Рішара Гальяно у виконанні оркестру Kiev Tango Project, який автентично виконує музику танго з оригінальним нотах, прийшла послухати і Пані посол Республіки Аргентина Ліла Ролдан Васкес де Муан.

"На такому рівні і в такому складі танго в Україні не грає ніхто, - вважає посол Аргентини в Україні, - кожен їх концерт залишає в серцях публіки незабутні миті зустрічі з танго. Це єдиний в Україні оркестр, який використовує бандонеон - найважливіший інструмент для виконання танго. Його називають душею танго, оскільки він надає особливий настрій цієї музики", - зазначила посадовиця.

Вечір закінчився бурхливими оваціями. А учасники танго-оркестру Kiev Tango Project оголосили, що готують спеціальну програму під назвою "Територія танго і кохання" для всіх закоханих сердець, яку представлять 12 лютого.

Нагадаємо, вишукані Вітвіцька, Толич, Леончук, Фреймут і Комарів сяяли на балу до дня народження глянцю.

Наступна публікація