Мати Джей Зі привселюдно зізналася в тому, що вона лесбійка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глорія Картер згадала, як розповіла сину про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Мама відомого американського репера, чоловіка Бейонсе Джей Зі, Глорія Картер зробила камінг-аут.

В інтерв'ю радіостанції Dusse Friday Глорія вперше заговорила про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Вона згадала, як зізналася сину у тому, що їй подобаються жінки.

"В один чудовий день я просто вирішила поговорити з сином про це. Про те, ким я є. Я сказала: "Я не тільки твоя мама, а й особистість. Я лесбійка. Це те життя, яким я живу". Почувши це, син почав плакати. Він сказав, що це жахливе життя. Але я відповіла: "Моє життя ніколи не було жахливим. Просто вона трохи інше", - сказала Глорія.

Жінка додала, що вирішила привселюдно зізнатися у своїх вподобаннях, бо втомилася приховувати правду про себе: "Настав час нарешті стати вільною", - зауважила мама Джей Зі.

До слова, у своєму останньому нашумілому альбомі "4:44", сповненому одкровень, репер торкнувся теми сексуальної орієнтації своєї мами. У пісні Smiles Джей Зі, присутні рядки: "У мами було четверо дітей, але вона лесбійка. Потрібно було стільки часу прикидатися. Довелося сховатися в шафі. Тиск суспільства, сором і біль заважають прийняти. Плакав від радості, коли ти закохувалася".

Нагадаємо, що батьки Джей Зі розлучилися, коли реперу було п'ять років. Майбутню зірку і ще трьох дітей Глорія Картер виховувала сама.

Залиште свій коментар

Вибір редакції