Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міла Куніс та Ештон Кутчер залишать своїх дітей без спадку

Таким чином знамените подружжя хоче привчити нащадків до самостійності.

Голлівудські актори Міла Куніс та Ештон Кутчер, який зацілував дружину на хокейному матчі, залишили своїх дітей без спадку, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Після смерті все заощадження зіркового подружжя перейде до благодійного фонду. У такий спосіб Міла та Ештон хочуть привчити доньку і сина до самостійності.

Вони впевнені, що трирічна Вайт Елізабет та однорічний Димитрій мають в майбутньому покладатися лише на власні досягнення, а не жити на всьому готовому. Але в одному суворий та багатий тато був поблажливий:

"Якщо вони відкриють власну справу і складуть професійний бізнес-план, я інвестую в них гроші, але просто так віддавати свої заробітки не збираюся", - сказав Ештон.

ВідеоЕштон Катчер та Міла Куніс позбавлять дітей спадщини

Після смерті свої гроші Ештон Катчер та Міла Куніс віддадуть до благодійного фонду, а не своїм дітям. У такий спосіб подружня пара хоче привчити дітей до самостійності.

Ештон Катчер та Міла Куніс позбавлять дітей спадщини

Ештон Кутчер виріс в небагатій родині і придбання морозива для нього було святом. Він би хотів, аби і його діти цінували прості речі та вміли йти до поставленої мети.

До речі, обіцяють залишити своїх дітей без спадку і засновник Microsoft, мільярдер Білл Гейтс, та співак Стінг.

Залиште свій коментар

Вибір редакції