"Океан Ельзи" у прифронтовому Краматорську зібрав 50 тисяч слухачів

Цим концертом "океани" завершували тур.

"Океан Ельзи" виступив у Краматорську. На безкоштовний концерт гурту у прифронтовому місті прийшли 50 тисяч слухачів та поціновувачів. Тож вхід на стадіон "Авангард" обіцяли відкрити за три години до початку виступу. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Для того, щоб провести концерт у Краматорську, поліція оточила увесь парк, в якому розташовується стадіон. Були дуже серйозні заходи безпеки: у людей на вході забирали селфі-палки, вудочки для прапорів, навіть горілку і сало.

Люди збиралися на концерт заздалегідь, на стадіон почали впускати за три години до шоу. Там були люди з усього Донбасу – з Донецька, усіх звільнених міст. Правоохоронці казали, що усе організовувалося для 30 тисяч людей. Скільки врешті було людей, сказати важко, але стадіон був заповнений вщент.

Святослав Вакарчук на прес-конференції перед виступом розповів, що концертом у Краматорську завершується тур "океанів". Він розпочинався у Маріуполі теж безкоштовним виступом.

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Українська музика підкорює Донбас: 50 тисяч шанувальників зібрав гурт "ОЕ" у Краматорську

На безкоштовний концерт гурту в прифронтовому місті очікували 50 тисяч слухачів. Тож вхід на стадіон "Авангард" обіцяли відкрити за три години до початку виступу. На місці проведення посилені заходи безпеки. Люди стрімголов займали кращі місця на прес-конференцію, на якій Святослав Вакарчук заявив про закінчення туру.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: