Оля Полякова розповіла про домагання вчителя в школі

Оля Полякова розповіла про домагання вчителя в школі

Оля Полякова розповіла про домагання вчителя в школі

Фото: instagram.com/polyakovamusic

Також артистка прокоментувала заяву Ані Лорак, яка після звинувачень Меладзе у харасменті, забрала свої слова назад.

Відома українська співачка Оля Полякова, яка заявила, що композитор Костянтин Меладзе пропонував їй інтим, знову порушила тему харасменту. 

Так, артистка провела прямий ефір у своєму Instagram разом із  гендерною експерткою Наталією Пашко. Під час розмови зірка зізналася, що у школі до неї домагався вчитель фізкультури.

"Помацав вчитель фізкультури, і думаєш: "Він помацав мене, чи це мені здалося? Напевно здалося". А потім на наступному уроці він підсаджує тебе, і якось пальцем лізе тобі не туди. І ти знову думаєш: "Ні, здалося, ну не може ж такого бути, це ж дорослий. Я собі вигадала", – придала Полякова.

Виконавиця додала, що нікому не розповідала про інциденти. Втім, вона пішла до мами, яка працювала лікаркою, та попросила зробити звільнення від уроків фізкультури. Майбутня зірка рік не ходила на заняття.

Також знаменитість прокоментувала заяву Ані Лорак, яка нещодавно вирішила забрати свої слова назад щодо звинувачень Меладзе у харасменті. Оля зізналася, що її обурює, коли жінки зізнаються про домагання, втім, натомість отримують критику в Мережі. 

"Я по жіночому підтримала Ані Лорак, тому що в моєму житті теж була подібна ситуація. Але вона під серйозним соціальним тиском відмовилася від своїх слів, і сказала, що все перекрутили журналісти. Хоча що там перекручувати, якщо все було в прямій мові. Знаєте, в чому проблема? Її ж не підтримав ніхто з колег. Я була єдиною, і Найник Тетяна підтримала, бо теж розповіла про це. Всі решта, бажаючи обілити або виокремити себе з цієї ситуації, говорили: "Що ви, я не така, мені ніколи не можна навіть такого запропонувати". Хоча ці люди в приватних бесідах зовсім інакше говорять і зовсім інші речі розповідають", – зауважила знаменитість.

Нагадаємо, не так давно екссолістка "ВІА Гри" Найник звинуватила Костянтина Меладзе в домаганнях. А хто і як звинувачує Костю Меладзе у харасменті, можете почитати у нашому матеріалі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація