Джуд Ло готовий судитися з медіамагнатом Рупертом Мердоком

Джуд Ло готовий судитися з медіамагнатом Рупертом Мердоком

Джуд Ло

Голлівудський актор Джуд Ло подав позов проти газети The Sun, що належить Руперту Мердоку.

Актор Джуд Ло офіційно висунув позов проти газети The Sun, що належить Руперту Мердоку. Актор звинувачує видання у порушенні його приватного життя за допомогою прослуховування особистого телефону.

У Британії близько місяця тому розгорівся скандал, пов'язаний з медіаімперією Мердока. Почалося все з арешту журналістів газети News of the World, які прослуховували телефони знаменитостей і отримали доступ до їхніх банківських рахунків. Нещодавно газету закрили, але актори, політики і бізнесмени не збираються зупинятися на досягнутому і бажають засудити якомога більше недобросовісних журналістів.

Адвокати медіаімперії стверджують, що звинувачення Ло безпідставні, і він не має відношення до скандалу. Адвокат актора відмовляється розкривати деталі звинувачення і наполягає, що все буде повідомлено в суді. Більше того, Джуд подав до суду не тільки на газету The Sun, але й на закриту The News of the World.

Між тим, у Великій Британії помер співробітник News of the World Шон Хор, який першим заявив про те, що редактор видання Енді Коулсон прослуховує телефонні розмови для отримання сенсаційних матеріалів.

Журналіст був знайдений мертвим у власному будинку в містечку Вотфорд на півночі Великої Британії. Про причини його смерті нічого не повідомляється. У місцевій поліції заявили, що слідство не знайшло доказів, що вказують на те, що Хор був убитий.

Читайте також:

Джуд Ло і Сієнна Міллер купили будинок в Лондоні

Джуд Ло та Сієнна Міллер одружаться влітку

Сієнна Міллер та Джуд Ло житимуть разом 

Наступна публікація