У Барселоні попрощалися з легендарною Монсеррат Кабальє

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачку поховали поруч з батьками.

Сьогодні у Барселоні попрощалися з легендарною іспанською оперною дівою Монсеррат Кабальє, яка померла 6 жовтня у лікарні.

Відому на весь світ співачку поховали в Барселоні – на цвинтарі поруч із батьками, йдеться у сюжеті ТСН.

Останні роки її здоров'я погіршувалося, а у вересні зірку госпіталізували з запаленням сечового міхура.

Церемонія прощання з легендою минула у центрі поховальних ритуалів Лес-Кортс у Барселоні. Протягом двох днів там прощалися з Кабальє. Серед тих, хто вирішив провести співачку в останню путь, були політики, артисти та співаки, для яких Кабальє була цілою епохою та іконою іспанської опери.

Монсеррат Кабальє, похорон
Getty Images

Пам'ять співачки вшановували одразу в двох оперних театрах.

У Мадриді - у королівському театрі, де виступала Кабальє, їй присвятили суботню виставу - "Фауст". Коли оголосили хвилину мовчання, у залі підвелися всі.

Також пам'ять діви вшанували і у театрі в Барселоні. У 9 років - вона прийшла в музичне училище театру Лісеу. Тоді ще не могла й здогадуватися, що це місце стане для неї другим домом.

"У цьому театрі вона виступала понад дві сотні разів. Без Монсеррат Кабальє Лісеу ніколи б не став тим, чим він є для нас нині ", - прокоментував смерть співачки голова театру Лісеу.

ВідеоПрощання з легендою: Монсеррат Кабальє поховають на цвинтарі в Барселоні

Відому на весь світ оперну співачку поховають на цвинтарі Сан-Андреу в Барселоні - поруч із батьками. Її здоров'я останніми роками погіршувалося, у вересні її госпіталізували. Померла Кабальє у суботу на лікарняному ліжку. 

Прощання з легендою: Монсеррат Кабальє поховають на цвинтарі в Барселоні

Кар'єра Монсеррат Кабальє тривала понад півстоліття. Вона тріумфувала у Нью-Йорку та Базелі. І своїм голосом змогла підкорити весь світ.

В Україну оперна діва приїжджала не раз, виступала  - на великих і малих сценах. У Дніпрі 10 років тому Кабальє відкривала нічний клуб - співала під дзвін келихів та виделок. Під час виступу – лише просила не курити. І жартувала - мовляв, якщо запрошують на такі заходи, вона -досі актуальна співачка.

Нагадаємо, цьогоріч Монсеррат Кабальє приїжджала в Київ, де святкувала своє 85-річчя.

Кореспондент ТСН Олександра Мишкіна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції