Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ підозрює екс-чоловіка Подкопаєвої у державній зраді

Тимофій Нагорний спростовує обвинувачення.

Екс-чоловіка Лілії Подкопаєвої Тимофія Нагорного у державній зраді звинувачує СБУ, йдеться у ТСН.16:45.

Бізнесмена із Донбасу, який живе у Києві, посадили до СІЗО ще чотири дні тому. Але стало відомо про це лише сьогодні. Новину на Фейсбуці повідомили його друзі і розмістили рішення суду про його арешт та відео із судової зали.

Печерський райсуд постановив, що Нагорного мають тримати під вартою протягом двох місяців з можливістю вийти під заставу у 528 тисяч гривень. Втім СБУ подала апеляцію на це рішення.

ВідеоСБУ звинувачує екс-чоловіка Лілії Подкопаєвої у державній зраді

Тимофія Нагорного - бізнесмена із Донбасу, який живе у Києві, посадили в СІЗО ще чотири дні тому. Печерського райсуд постановив, що на свободу Нагорний може вийти під заставу у 528 тисяч гривень. Але СБУ подала апеляцію на це рішення. Товариші Нагорного арешт називають "чиєюсь класичною підставою". 

СБУ звинувачує екс-чоловіка Лілії Подкопаєвої у державній зраді

"Те, що мене звинувачують у державній зраді, людину, яка служить 29 років жителям України, і ніколи ніким не був завербований. Я можу на поліграфі дати свідчення, що ніколи не співпрацював ані зі спецслужбами Росії, ані зі спецслужбами інших країн", - заявив під час розгляду апеляції Нагорний.

Товариші Нагорного арешт називають "чиєюсь класичною підставою" - та заявляють, що його посадили за спілкування по телефону із російським бізнесменом Олексієм Дашутіним. В розмові він начебто підриває національні інтереси України. СБУ поки не коментує затримання та звинувачення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції