Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У новому випуску "Короля десертів" кондитери стануть модельєрами

Сьогодні на телеканалі "1+1" глядачі побачать новий випуск найсолодшого шоу.

Сьогодні о 21:30 на телеканалі "1+1" глядачі побачать новий випуск найсолодшого реаліті "Король десертів", учасники якого тортами й тістечками виборюють звання кращого кондитера України.

Їхні кулінарні шедеври оцінює трійка суддів: романтичний француз Стефан Вайттинадан, вибаглива "lady in red" Тетяна Вербицька й неупереджений Кирило Сміян.

Король десертів_4
прес-служба каналу "1+1"
Судді проекту

У першому випуску проекту судді відібрали вісім найталановитіших кулінарів зі всієї України, які зможуть продемонструвати свої вміння, щойно почують команду ведучого Володимира Остапчука: "кондитери, час пішов!"

У новому випуску реаліті учасники отримають перші завдання, які їх неабияк здивують і навіть шокують. Кулінари перетворяться на кондитерів-модельєрів — створюватимуть солодкі вбрання для чарівних моделей, запрошених на проект.

Король десертів_2
прес-служба каналу "1+1"

Французький десерт "Крокембуш" у вигляді жіночої спідниці учасники проекту готуватимуть за вказівкою Стефана Вайттинадана, який відразу покаже, що легких і стандартних завдань від нього кондитери не дочекаються.

Дівчата-моделі мають отримати не тільки красивий їстівний одяг, а й залишитись без опіків, адже матеріалами для їхніх спідниць стануть профітролі, скріплені гарячою карамеллю. Всього кондитерам у новому випуску проекту доведеться змагатись за перемогу у трьох конкурсах, а працюватимуть учасники в командах.

Зазначимо, що можливість поборотись за звання "Короля десертів" отримали вісім кондитерів, серед яких і профі з багаторічним стажем, і учасники, які навчились готувати вдома.

Король десертів_3
прес-служба каналу "1+1"

Лучанин Антон Линда працював у розкішних готелях на Мальдівах, готуючи десерти для Мадонни, Девіда Бекхема, Гордона Рамзі й Біла Гейтса.

Марина Собко з Умані вражає п’ятиярусними тортами з черепами й сусальним золотом, а одеський шоколатьє Руслан Вичеров створює фонтани і розкішні яхти з шоколаду.

Рузанна Щербина з Харкова мріє стати кондитером, який робить найкращі торти-єдинороги в світі.  

"Король десертів" учасники_2
прес-служба каналу "1+1"
Рузанна Щербина

Олег Чередниченко з Харкова віднайшов своє покликання завдяки сину, для якого почав готувати торти.

Ігор Андріяш із Дніпра продав автомобіль, аби купити дороге професійне обладнання й виготовляти авторські цукерки "Вулкан", а страви Валентини Краєвської свого часу смакував екс-президент Леонід Кравчук і перша жінка-космонавт Валентина Терешкова.

"Король десертів" учасники_4
прес-служба каналу "1+1"
Ігор Андріяш

Кого з кондитерів судді визнають найслабшим і відправлять додому, дізнайтеся сьогодні о 21:30 у реаліті "Король десертів" на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції