В учасника команди Тіни Кароль на "Голосі країни" народилася дитина

В учасника команди Тіни Кароль на "Голосі країни" народилася дитина

Антон Копитін втретє став батьком / Фото: прес-служба каналу "1+1"

В родині Антона Копитіна сталося поповнення.

16 травня о 10:00 ранку, за день до фінальних нокаутів, в учасника вокального шоу "Голос країни - 5" з команди Тіни Кароль Антона Копитіна народився син  Філіп.

Малюк потішив своїм самопочуттям і богатирськими параметрами: 4 кг ваги і 56 см зросту!

"Життя починається з голосу!" - для нас не просто слова. На "Голосі країни" в нашому житті сталося ще одне диво - народження нашого молодшого сина Філіпа! Ми щасливі, що народження дитини та творчі починання відбуваються у нашому житті паралельно", - коментує новоспечений батько вже трьох дітей.

Антон Копитін втретє став батьком / Фото: прес-служба каналу "1+1"

Рік тому Антон разом з дружиною та двома маленькими дітьми покинув Донецьк, де в них був будинок, стабільна робота і впевненість у завтрашньому дні.

Нині вони наймають житло під Києвом і починають життя заново. Антон береться за будь-яку роботу: за останній рік він попрацював і сантехніком, і будівельником, і чорноробом, і співаком у ресторанах.

Вже цієї неділі, 24 травня, Антон виступить у прямому ефірі "Голосу країни" о 21:00 на "1+1". Глядачі зможуть підтримати новоспеченого батька своїми голосами під час ефіру й наблизити його до заповітної мрії - перемоги в шоу "Голос країни".

Нагадаємо, стали відомі імена всіх 16 учасників, які поборються за перемогу в "Голосі країни".

Повʼязані теми:

Наступна публікація