Польська компанія буде судитися з "Газпромом"

Польська PGNiG також не виключає, що компанії можуть прийти до згоди шляхом переговорів.

Польська державна газова компанія PGNiG подала позов до "Газпрому" в Стокгольмський арбітражний суд.

Суть позову польської компанії полягає у вимозі змінити цінові умови контракту на закупівлю російського газу. Однак у повідомленні сказано, що повна інформація про позов і вимозі надана не буде через конфіденційний характер арбітражного суду.

Польська PGNiG також не виключає, що компанії можуть прийти до згоди шляхом переговорів. Позов PGNiG до "Газпрому" був почав польською компанією в травні 2015 року, після того, як переговори про зниження цін на газ не принесли результатів.

Нагадаємо, що італійський підрядник проекту "Південний потік" компанія Saipem подала позов проти підконтрольної "Газпрому" South Stream Transport про стягнення з неї 759 мільйонів євро.

У Saipem відзначили, що дана сума може бути включена в загальний позов про стягнення збитків за розірвання контракту з дочірньої компанії "Газпрому". Загальна сума збитків поки підрахована не повністю.

20 січня 2016 року "Газпром" повідомив про розірвання договору за проектом газопроводу "Південний потік": South Stream Transport, створена для будівництва морської частини газопроводу, погодилася звільнити "Газпром" від виконання всіх зобов'язань і розірвати договір поруки щодо "Газпром експорту".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: