Білий дім підтримує обмеження на продаж зброї в Facebook

Кожен продавець зброї в США тепер в обов'язковому порядку повинен мати федеральну ліцензію.

Адміністрація президента США Барака Обами підтримала рішення соціальній мережі Facebook заборонити користувачам використовувати соцмережу для продажу вогнепальної зброї.

Білий дім не став уточнювати, чи він звертався до керівництва компанії з проханням прийняти відповідне рішення. Ліцензовані продавці вогнепальної зброї, як і раніше, зможуть рекламувати свої послуги на сторінках соцмережі, але вони не зможуть здійснювати продаж безпосередньо на сайті.

Facebook повідомив про нові правила 29 січня. Рішення заборонити продаж зброї через соціальні мережі було озвучено через три тижні після того, як президент США Барак Обама представив зміни правил продажу зброї в країні.

Ці заходи передбачають більш ретельну перевірку даних кожного покупця зброї, у тому числі про можливу наявність у нього правопорушень, психічних захворювань та схильності до домашнього насильства. Крім цього, кожен продавець зброї в США тепер в обов'язковому порядку повинен мати федеральну ліцензію. Обама вводить нові заходи щодо обмеження продажу зброї своїм особистим указом, в обхід опозиції конгресу.

Нагадаємо, що раніше компанія Facebook повідомила про зростання доходів в четвертому кварталі минулого року більш ніж на 50% порівняно з тим же періодом 2014 року.

Квартальна виручка цієї фірми зі штаб-квартирою в Каліфорнії і соціальною мережею в Інтернеті, якою користуються майже у всьому світі, склала 5,8 мільярда доларів. Чистий прибуток компанії склав 1,56 млрд доларів або 54 центи на акцію. Рік тому її чистий прибуток склав 701 млн доларів або 25 центів на акцію.

Нагадаємо, що Google і Facebook будуть змушені дотримуватися російського законодавства або виявитися заблокованими на території РФ. Про це заявив радник президента РФ Володимира Путіна в питаннях Інтернету Герман Клименко.

"Що станеться, якщо держава заборонить Google і Facebook? Відповідь напрочуд проста: "Яндекс" і інші почнуть заробляти більше, якщо отримають більшу частину пирога. Google же їсть наші пироги", - сказав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: