Facebook заборонить користувачам продавати зброю

Але ліцензовані продавці, як і раніше, будуть мати можливість рекламувати свій товар.

Facebook введе заборону продавати вогнепальну зброю за допомогою соціальної мережі.

У той же час ліцензовані продавці, як і раніше, будуть мати можливість рекламувати свій товар. За словами представника Facebook, угоди при цьому будуть оформлятися за межами соціальної мережі.

Раніше, в березні 2014 року, Facebook заборонив користувачам продавати марихуану, фармацевтичні препарати та наркотики.

Рішення про заборону на приватну торгівлю зброєю було прийнято на тлі дискусії, що розгорнулася в США, щодо посилення доступу до вогнепальної зброї після низки резонансних інцидентів з розстрілами людей в публічних місцях.

Нагадаємо, що раніше компанія Facebook повідомила про зростання доходів в четвертому кварталі минулого року більш ніж на 50% у порівнянні з тим же періодом 2014 року.

Квартальна виручка цієї фірми зі штаб-квартирою в Каліфорнії і соціальною мережею в інтернеті, якою користуються майже у всьому світі, склала 5,8 мільярда доларів. Чистий прибуток компанії склав 1,56 млрд доларів або 54 центи на акцію. Рік тому її чистий прибуток склав 701 млн доларів або 25 центів на акцію.

Нагадаємо, що Google і Facebook будуть змушені дотримуватися російського законодавства або виявляться заблокованими на території РФ. Про це заявив радник президента РФ Володимира Путіна в питаннях інтернету Герман Клименко.

"Що станеться, якщо держава заборонить Google і Facebook? Відповідь напрочуд проста: "Яндекс" і інші почнуть заробляти більше, якщо отримають більшу частину пирога. Google же їсть наші пироги", - сказав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: