7-річна Катюша потребує допомоги

Дівчинці потрібна дорога реабілітація

Катюша Гра народилася 4 березня 2009 года, їй поставили діагноз аномалія розвитку головного мозку синдром Денді - Уолкера , ДЦП з лівобічним геміпарез , затримка стато - моторного розвитку , невиражена епілептиформна активність в правій тім'яній області.

Катюша пройшла вже дуже важкий шлях- реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування проф.Козявкіна в м.Трускавці, лікування в Донецькому реабілітаційному центрі Євтушенко.

27 вересня 2012 була проведена операція Страйера на лівій ніжці і поетапне гіпсування протягом 33 днів. Навесні 2013 їй провели поетапне гіпсування лівої ручки і ніжки протягом 50 днів. Гіпсування правої на 7 днів. І дуже довгий шлях відновлення.

"Дійсно ми домоглися величезних результатів : Катюша стала на п'яточку , ніжки стали рівненькі і більше немає кров'яних мозолів , ручка підросла , але немає поки правильного і сильного захоплення кистю. Ручка дійсно дуже відрізняється : пальчики маленькі , немає рухів ні рукою ні пензлем. Зараз йде інтенсивний ріст дитини і з цим знову потроху починає тягнути ніжку , через сильний тонусу і стопа знову йде у всередину", - розповідає мама дівчинки.

Для того, щоб уникнути повторних операцій Катюші необхідно пройти курс поетапного гіпсування навесні 2016 року.

На його проведення у родини Катюше не вистачає коштів, тож вони вимушені звернутися до небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Одержувач: Гра Ольга Михайлівна,

Призначення: для оплати лікування Катюші.

Номер платіжної картки: 5168 7572 5298 7062

Номер рахунку: 29244825509100

МФО 305299

ОКПО 14360570

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: