Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Херсоні половина міста чекатиме на опалення ще тиждень

Лише зараз владі й комунальникам вдалося владнати всі проблеми і запустити ТЕЦ.

Опалювальний сезон половина херсонців розпочала зігрівальними напоями, електровентиляторами та обіймами з котами. Температура в помешканнях не перевищувала 15 градусів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Офіційно старт подачі тепла в оселі анонсувався на 15 жовтня, однак цього не сталося. Місто опалюють два великі підприємства: комунальне теплокомуненерго та державна Херсонська ТЕЦ. Остання – фактично банкрут. Саме її половина будинків наразі без тепла. Жителі ж обурені не тільки зривом початку опалювального сезона, але й майбутніми платіжками. "Це найвищий тариф по Україні! А якість залишає бажати кращого", - кажуть споживачі.

Відео Стало відомо, коли у Херсоні почнеться повноцінний опалюваний сезон

Про якість послуг виразно свідчать неізольовані труби і покинуті траншеї. Усі втрати тепла по дорозі до квартир враховані в тарифі. Вулицю Миру розрили ще у квітні, аби замінити старі мережі. Роботи завершити так і не встигли, і таких ділянок у Херсоні чимало. На черзі поява нових, бо лише зараз у мережу запускають воду. Тому старі труби прогнозовано не витримуватимуть температури і тиску.

Запустити теплоцентраль вдалося тільки після владнання питання з боргом за газ у 9 млн гривень. "Ми знайшли варіант, завдяки якому ми можемо розблокувати роботу ТЕЦ, а з іншої сторони – виконати забов'язання ТЕЦ перед Херсонгазом", - пояснив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв. Однак попри старт роботи, теплих батарей херсонцям іще доведеться зачекати. "Фізично і технічно одразу всіх підключити ми не можемо", - пояснив головний інженер Херсонської ТЕЦ Ігор Цицик. У школах, лікарнях і садочках стане тепліше вже у суботу. А цілком зігріти місто комунальники обіцяють не раніше, ніж за тиждень.

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

Залиште свій коментар

Вибір редакції